Ateşböceği 13.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 1 Ekim Pazar

Ateşböceği 13.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 1 Ekim Pazar

231 views

Ateşböceği 13.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 1 Ekim Pazar Star Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Ateşböceği dizisi ile ilgili bilgiler sizlerle olmaya devam ediyor. Dizinin 12.bölümü 24 eylül Pazar akşamı yayınlandı. İşte detaylar..

 

Yaz döneminin öne çıkan yapımları arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Ateşböceği dizisinde heyecan sürüyor. Başrollerinde Seçkin Özdemir, Nilay Deniz gibi isimlerin yer aldığı Ateşböceği dizisi yeni yayın döneminde yeni yayın günü olan Pazar günü yayınlandı.

Bundan böyle Pazar akşamları ekranlarda olacak olan Ateşböceği dizisinin 12.bölümü de 24 eylül Pazar akşamı ekranlarda oldu. İşte dizinin son bölümünde yaşanan gelişmeler şu şekilde;

Ateşböceği 13.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 1 Ekim Pazar

Ateşböceği dizisinin son bölümünde Emrah Aslı’yı kaçırmasının ardından Barış deliye dönmüştür. Aslı’yı güvende tutmak isteyen ve onun her zaman yanında olmasını isteyen Barış’ın bu davranışları her ne kadar Aslı’nın hoşuna gitse de Barış ile İlayda’nın yakınlaşması Aslı’nın ona inanmasına engel olacaktır.

Aslı’nın Barış’a olan soğuk tavırlarının sebebinin İlayda olduğunu bilen Barış ise artık daha fazla dayanamaz ve duygular açığa çıkar!

Ateşböceği dizisinin 13.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığı takdirde sizlerle paylaşacağız.