Ateşböceği 14.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 8 Ekim Pazar

Ateşböceği 14.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 8 Ekim Pazar

230 views

Ateşböceği 14.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 8 Ekim Pazar Star Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve yeni yayın günü olan Pazar akşamları izleyenlerinin karşısında olmaya devam eden Ateşböceği dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte oluyor. Dizi 13.bölüm ile 1 ekim Pazar akşamı yayınlandı. İşte detaylar..

 

Pazar akşamlarına renk katan diziler arasında yer alan Ateşböceği dizisinde heyecan devam ediyor. Başrollerinde Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz’in yer aldığı ve yaz döneminde gösterdiği başarılı performansın ardından normal dönemde de devam eden Ateşböceği dizisi bu hafta 13.bölüm ile ekranlarda oluyor.

1 Ekim Pazar akşamı yayınlanan Ateşböceği dizisinde bu hafta yaşanan gelişmeler şu şekilde;

 

Ateşböceği 14.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 8 Ekim Pazar

Ateşböceği dizisinin bu haftaki bölümünde Saklı duyguların ortaya çıkmasından sonra Aslı ile Barış’ın adeta ayakları yerden kesiliyor. Artık her şeye rağmen birlikte olan ve kendi aşklarının peşinden gitmeye devam eden Aslı ile Barış’ın beraberliğini kabullenemeyen İlayda Barış’e ele geçirmek için Hakan’ın sırrını daha derinden araştırmaya başlamıştır.

En başından beri Aslı ile Barış ilişkisine onay vermeyen Cahide de sonunda Aslı’ya haddini bildirme kararını vermiştir. Aslı’nın cevabını Cahide’nin hiç beklemediği bir savaşın kapıları açacaktır.

Ateşböceği dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Gelişmeleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam edeceğiz.