Ateşböceği Dizisi Ne Zaman Bitiyor Final Tarihi

Ateşböceği Dizisi Ne Zaman Bitiyor Final Tarihi

310 views

Ateşböceği Dizisi Ne Zaman Bitiyor Final Tarihi Star TV ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve yayın hayatına yaz döneminde merhaba diyen Ateşböceği dizisinden final haberi geldi. Dizinin ne zaman biteceği de netlik kazandı. İşte Ateşböceği dizisi final tarihi ile ilgili haberimiz..

 

Pazar akşamlarının sevilen dizileri arasında yer alan başrollerinde ise Seçkin Özdemir, Nilay Deniz gibi isimlerin olduğu Ateşböceği dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Yaz döneminde ilk olarak Perşembe akşamı yayınlanan ardından da Pazar günlerine geçiş yapan  Ateşböceği dizisinin final tarihi de netlik kazanmış durumda.

Yaz oylarında iyi bir reyting oranı yakalayan ve bu reyting oranı ile birlikte normal dönemde de yayın hayatına devam etme garantisi alan Ateşböceği dizisinin final tarihi belli oldu.

 

Ateşböceği Dizisi Ne Zaman Bitiyor Final Tarihi

Oyuncu kadrosunda Seçkin Özdemir, Nilay Deniz, Derya Alabora, Umur Yiğit Vanlı, Durul Bazan, Seda Güven, Berkay Tulumbacı, Şebnem Dilligi gibi isimlerin yer aldığı Ateşböceği dizisinin final tarihi belli oldu.

Son dönemlerde reytinglerde istediği başarıya ulaşamayan ve yapımcılığını da Mia Yapım’ın üstlendiği Ateşböceği dizisi 22 Ekim Pazar akşamı saat 20.00’de yayınlanacak olan 16.bölümü ile final yapacak ve ekranlara veda edecek.

Ateşböceği dizisi ile ilgili bilgileri sitemiz ayrıcalığı ile takip edebilirsiniz.