Ateşböceği dizisi Neden Yok 21 Eylül Perşembe Niçin Yayınlanmıyor?

Ateşböceği dizisi Neden Yok 21 Eylül Perşembe Niçin Yayınlanmıyor?

227 views

Ateşböceği dizisi Neden Yok 21 Eylül Perşembe Niçin Yayınlanmıyor? 2017 yaz dönemi dizileri arasında yer alan ve Star Tv’nin önemli ölçüde reytinglerde kozu diyebileceğimiz yapımı Ateşböceği dizisinin 21 eylül Perşembe günü yayınlanması beklenen yeni bölümü ekranlarda olmadı. Peki  Ateşböceği dizisi neden yok? İşte detaylar..

 

Başrollerinde Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz gibi isimlerin yer aldığı ve yaz döneminden bu yana her Perşembe akşamı yeni bölümleriyle ekranlarda olmaya devam eden Ateşböceği dizisinin bu hafta yayınlanması beklenen bölümü ekranlarda olmadı.

21 eylül Perşembe akşamı 12.bölümü ile yayınlanması beklenen Ateşböceği dizisinin neden yayınlanmadığı sorusunun cevabını da sizler için yanıtladık.

 

Ateşböceği dizisi Neden Yok 21 Eylül Perşembe Niçin Yayınlanmıyor?

21 eylül Perşembe akşamı 12.bölümü yayınlanmayan Ateşböceği dizisinin yeni bölümü yeni yayın günü olan Pazar günü yayınlanacak. Yeni sezonda yayın günü değişen Ateşböceği dizisi 12.bölümü ile 24 eylül Pazar akşamı ekranlarda olacak.

Öte yandan Ateşböceği dizisinin yeni bölümünde Emrah’ın Aslı’yı kaçırması ile birlikte Barış deliye dönmüştür. Aslı’yı güvende tutmak için onun her zaman yanında olmasını isteyen Barış’ın bu davranışı Aslı’nın hoşuna gitse de İlayda ve Barış’ın yakınlaştığını gösteren fotoğraflar Aslı’nın son anda Barış’a inanmasını engeller. Bakalım Aslı ile Barış arasında yeni bölümde neler yaşanacak göreceğiz.

Ateşböceği dizisi her Pazar akşamı yeni yayın gününde saat 20.00’de Star TV’de!