Ayşecan Tatari Nereli Kimdir

Ayşecan Tatari Nereli Kimdir

182 views

Ayşecan Tatari kimdir sorusu birçok hayran tarafından merak ediliyor.Oyunculuğu ile izleyicilerin beğenisini kazanan isimlerden birisi olmuştur. Kendisi hakkında Ayşecan Tatari nereli kaç yaşında gibi sorular Google’da sıklıkla aranırken,siz değerli hayranlarının merakını gidermek için bu sorunun yanıtını sizler için hazırladık. Sizlerde Ayşecan Tatari nerelidir sorusunun yanıtını detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Ayşecan Tatari kimdir Nerelidir?

Ekranların ünlü oyuncusu Aliye uzunatağan’ın kızı olan Ayşecan Tatari İtalyan Lisesi’nden mezun olmuştur. Lise eğitimini tamamladıktan sonra yüksek öğrenimi için Amerika’ya eğitim almaya gitmiştir. Kendisine daha önce televizyon ekranlarında yayınlanan ünlü dizi Evdeki Yabancı ile Nazlı karakterinden tanıdığımız Ayşecan Tatari asıl kariyer çıkışını Çocuklar Duymasın dizisindeki Duygu karakteri ile gerçekleştirmiştir.

Çocuklar Duymasın dizisinin ardından uzun bir süre ekranlara veda ederek dinlenmeye geçen Ayşecan Tatari eğitimini bu süre içerisinde devam ettirmek adına Amerika’da uzun yıllar kalmıştır. 2015 yılında yeniden Türkiye’ye dönüş yapmıştır. Başarılı oyunculuğu ve güzelliği ile dillere destan olan Ayşecan Tatari Türkiye’ye döndüğünde Yılanların Öcü isimli dizide Gülistan karakterini canlandırarak bir kere daha oyunculuğuna hayran bırakmıştır. Ayşecan Tatari Şehir Tiyatroları oyuncusu olan Elif Ali ile uzun süre devam eden bir birlikteliği sürdürmektedir. Sosyal medya hesaplarında bu birlikleri ile mutluluk pozları paylaşmaktadır. Ayşecan Tatari aslen İstanbul doğumlu olup ailesinden gelen oyunculuk yeteneği dizilerde en güzel hali ile devam ettirmektedir. Biz de kendisine oyunculuk ve özel hayatında başarılar diliyoruz.