Babamın Günahları Dizisi 1.Tanıtım Fragmanı

Babamın Günahları Dizisi 1.Tanıtım Fragmanı

250 views

Babamın Günahları Dizisi 1.Tanıtım Fragmanı Yakında Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan başrollerinde ise Kadir Doğulu, Melisa Sözen, Mustafa Uğurlu gibi isimlerin yer aldığı Babamın Günahları dizisinin 1.tanıtım fragmanı yayınlandı. İşte detaylar..

 

Yeni sezonun yeni dizileri arasında yer alan ve ilk bölümü merakla beklenen Babamın Günahları dizisinin hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Yapımcılığını ANS Yapım’ın üstlendiği Babamın Günahları dizisinin yönetmenliğini Abdullah Oğuz üstlenecek.

Babamın Günahları dizisinin oyuncu kadrosunda da önemli isimler yer alacak. Son olarak İçerde dizisinde Yusuf Müdür karakterini canlandıran Mustafa Uğurlu Babamın Günahları dizisinde ise Ferruh karakteri ile dizi severlerin karşısında olacak.

Melisa Sözen, Kadir Doğulu, İsmail Demirci gibi isimler de Babamın Günahları dizisinin oyuncu kadrosunda yer alacaklar. Babamın Günahları dizisinin 1.tanıtım fragmanı yayınlandı ve büyük ilgi gördü.

Babamın Günahları Dizisi 1.Tanıtım Fragmanı

Babamın Günahları dizisinin konusunda Ozan’ın geçmişinde sevgilisinin babasının işlediği cinayeti sevgilisi Yeşim için üstlenmesi ile birlikte hikaye başlıyor. Hayattan hiçbir beklentisi olmayan Ozan bir gün Yeşim’in karşısına çıkması ve bir tane kızları olduğunu açıklaması ile birlikte adeta yeniden doğar ve kızı için hayata tutunmaya karar verir.

Yapım: ANS

Yapımcılar: Abdullah Oğuz / Evren Oğuz / Selen Sevigen / Mahmut Kayımtu

Yönetmen: Abdullah Oğuz

Senaryo: Ahmet Saatçioğlu

Görüntü Yönetmeni: Ghasem Ebrahimian

Sanat  Yönetmeni: Tolunay Türköz