Babamın Günahları Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Babamın Günahları Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

309 views

Babamın Günahları Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Star Tv ekranlarının yeni sezon dizileri arasında yer alan ve tanıtım fragmanı yayınlanan Babamın Günahları dizisi ile ilgili merak edilenleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Dizinin ne zaman başlayacağı ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Yapımcılığını ANS Yapım’ın üstlendiği yönetmenliğini de Abdullah Oğuz’un yaptığı Babamın Günahları dizisinin başrollerinde Kadir Doğulu, Melisa Sözen, Mustafa Uğurlu, İsmail Demirci, Mehrnoush Esmaelipour gibi isimler yer alıyor.

Sevdiği kadının babası olan Ferruh’un işlediği cinayeti yine sevdiği kadının zarar görmemesi için üstlenen ve suçsuz yere hapis yatan Ozan’ın hikayesini ele alan Babamın Günahları dizisi etkileyici senaryosu ile oldukça iddialı bir giriş yapmayı planlıyor.

 

Hapis yatan ve hayattan beklentisi kalmayan Ozan’ın karşısına bir gün sevdiği kadın Yeşim çıkar ve üstelik Ozan’ı hayata yeniden döndürecek bir haberi de vardır. Yeşim’in uzun yıllardır sakladığı kızını Ozan artık biliyordur. Ozan artık kızı için hayata tutunacaktır.

Yeni sezonun iddialı dizileri arasında yer alan Babamın Günahları dizisi hakkında en çok sorulan sorulardan bir tanesi de dizinin ne zaman başlayacağı sorusu oldu. Babamın Günahları dizisinin net olarak bir başlangıç tarihi verilmemiş durumda.

 

İlk bölüm tarihi tam olarak netlik kazanmayan Babamın Günahları dizisinin Ekim 2017’de Star Tv ekranlarında olması bekleniyor. Gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.