Babamın Günahları Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu

Babamın Günahları Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu

195 views

Babamın Günahları Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Yeni sezonda yeni dizi haberlerini almaya devam ediyoruz. Star Tv’nin yeni sezon dizileri arasında yer alan ve tanıtım fragmanı yayınlanan Babamın Günahları dizisi ile ilgili haberimizin detayları sizlerle..

 

Yeni sezonun merakla beklenen dizileri arasında yer alan ve Star Tv’de yayınlanacak olan Babamın Günahları dizisi ile ilgili gelişmeleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. İlk tanıtım fragmanı yayınlanan Babamın Günahları dizisinin oyuncu kadrosunda Kadir Doğulu, Melisa Sözen, Mustafa Uğurlu, İsmail Demirci, Mehrnoush Esmaellpour gibi isimlerin yer aldığı Babamın Günahları dizisinin yapımcılığını ANS Yapım üstlenecek.

 

Babamın Günahları Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu

Babamın Günahları dizisinde çocuğu için hayatta kalmaya söz veren bir babanın hikayesi ele alınıyor. Geçmişinde Ferruh’un işlediği cinayetin ardından sevgilisi adına zarar gelmemesi için cinayeti üstlenen Ozan’ın kızı ile olan hikayesini ele alınıyor.

Ozan ve Yeşim’in bir kızı vardır ancak yıllar geçse de Ozan’ın bundan haberi yoktur. İlik tedavisi için Ozan’ın karşısında çıkan Yeşim Ozan’a bir kızı olduğunu söyler. Hayattan en ufak bir beklentisi olmayan Ozan da bu haberin ardından yeniden hayata tutunmaya çalışır.

 

Babamın Günahları Dizisi Oyuncuları ve Karakter İsimleri

Kadir Doğulu : Ozan

Melisa Sözen : Yeşim

Mustafa Uğurlu : Ferruh

İsmail Demirci : Reha

Mehrnoush Esmaeilpour : Feride

Gökçen Bilge Çiftçi : Zeyno