Beni Affet 1215.Bölüm Neler Yaşanıyor 20 Eylül Çarşamba

Beni Affet 1215.Bölüm Neler Yaşanıyor 20 Eylül Çarşamba

166 views

Beni Affet 1215.Bölüm Neler Yaşanıyor 20 Eylül Çarşamba Hafta içi her gün yeni bölümleriyle ekranlarda olmaya devam eden Beni Affet dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte oluyor. Dizi 20 eylül Çarşamba günü 1215.bölüm ile sevenlerinin karşısında oluyor. İşte detaylar..

 

Her bölümü reytinglerde üst sıralarda yer alan ve uzun yıllardır Star TV ekranlarında olan Beni Affet dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Hata içi her gün 14.30’da yayınlanan Beni Affet dizisi 20 eylül Çarşamba günü 1215.bölüm ile yayınlanacak.

Nefes kesen sahneleri ve sürükleyici hikayesiyle yayınlanan Beni Affet dizisinin son bölümünde yaşanan gelişmeler şu şekildeydi;

 

Beni Affet 1215.Bölüm Neler Yaşanıyor 20 Eylül Çarşamba

Beni Affet dizisinin son bölümünde Boris olay yerine gittiğinde büyük bir sürpriz ile karşı karşıya gelir. Yaman’ın öldüğüne inanan Boris olay yerine gittiğinde ise gördükleri karşısında çok şaşırmıştır. Yaman’ı bulmaya çalışan ve Seher’in evini gören Feride ile Cüneyt ise neler yaşayacak merak konusu olmuştur.

Murat ise Zühre ve Nazire’nin ayarladığı kızla görüşmeyi kabul eder. Osman ise ne pahasına olursa olsun bu görüşmenin önüne geçmek ister. Metin’in iyileşmesine sevinen Zeynep ise Ateş’e karşı minnet duyar. Zeynep’in babası olan Remzi ise Pınar ile Zeynep’in başına bela açar.

Beni Affet dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.