Beni Affet 1220.Bölüm 27 Eylül Çarşamba

Beni Affet 1220.Bölüm 27 Eylül Çarşamba

243 views

Beni Affet 1220.Bölüm 27 Eylül Çarşamba  Star Tv ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen  Beni Affet dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi 1220.bölüm ile 27 eylül Çarşamba akşamı yayınlanacak. Dizi ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Hafta içi her gün yayınlanmaya devam eden ve her bölümü merakla takip edilen Beni Affet dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Yeni sezonu ile birlikte heyecanı devam ettiren Beni Affet dizisi 1220.bölüm ile 27 eylül Çarşamba günü yayınlanacak.

Birbirinden önemli gelişmelerin yaşanacağı Beni Affet dizisinde son bölüm özetinden bilgiler ise şu şekilde;

 

Beni Affet 1220.Bölüm 27 Eylül Çarşamba

Beni Affet dizisinin son bölümünde Yaman sonunda yıllar sonra karşısında gördüğü annesi ile yüzleşmiştir. Asiye’nin kendisini Yaman’a affettirmek için geçmişi ile ilgili yaşadıklarını anlatır. Yaman’ın babası Ahmet’in tavrı ne olacaktır merak konusu olur.

Öte yandan Feride de Yaman için kaygılanmıştır. Murat ise Defne olarak bildiği Güzel’den bir türlü cevap alamaz. Murat’ın imdadına yetişecek olan isim ise Cüneyt olacaktır.

Sevgi, Pınar ve Zeynep’i Ateş’in arkasından iş çevirdiği için suçlamaktadır. Ateş’in de yanlarına gitmesinin ardından Sevgi Zeynep ve Pınar’a karşı mahcup olmuştur.

Hafta içi her gün saat 14.30’da yayınlanan Beni Affet dizisi ile ilgili bilgileri sitemiz ayrıcalığı ile öğrenebilirsiniz.