Beni Affet 1221.Bölüm Özeti 28 Eylül Perşembe

Beni Affet 1221.Bölüm Özeti 28 Eylül Perşembe

219 views

Beni Affet 1221.Bölüm Özeti 28 Eylül Perşembe Star TV ekranlarının gündüz kuşağı dizilerinden olan Beni Affet dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Her bölümü merakla takip edilen Beni Affet dizisi 28 eylül Perşembe günü 1221.bölüm ile yayınlanacak. İşte diziden detaylar..

 

Hafta içi her gün yeni bölümleriyle saat 14.30’da yayınlanmaya devam eden Beni Affet dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte oluyor. Uzun yıllardır Star Tv’de yayınlanan ve yeni sezonunda da yoluna başarılı bir şekilde devam eden Beni Affet dizisi son olarak 1220.bölüm ile 27 eylül Çarşamba günü yayınlandı.

28 Eylül Perşembe günü 1221.bölüm ile yayınlanacak olan Beni Affet dizisinde yaşanan gelişmeler şu şekilde;

 

Beni Affet 1221.Bölüm Özeti 28 Eylül Perşembe

Beni Affet dizisinin son bölümünde Yaman yıllar sonra karşısında gördüğü annesi ile yüzleşir. Annesi Asiye ise kendisini Yaman’a affettirmek için geçmişle ilgili anlattığı gerçekleri söyler ve herkes derinden etkilenir. Murat ise Defne olarak bildiği Güzel’den bir türlü cevap alamaz. Murat’ın imdadına yetişen isim ise Cüneyt olacaktır.

Sevgi ise Pınar ve Zeynep’i Ateş’in arkasından iş çevirmekle suçlar. Ateş’in de yanlarına gelmesinin ardından gerçekleri öğrenen Sevgi Zeynep ve Pınar’a karşı mahcup olmuştur.

Beni Affet dizisi ile ilgili yeni gelişmeleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam edeceğiz.