Beni Affet 1226.Bölüm 5 Ekim Perşembe Asiye’nin Planları

Beni Affet 1226.Bölüm 5 Ekim Perşembe Asiye’nin Planları

303 views

Beni Affet 1226.Bölüm 5 Ekim Perşembe Asiye’nin Planları Star Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Beni Affet dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizinin 1226.bölümü 5 ekim Perşembe günü yayınlanacak. İşte detaylar..

 

Hafta içi her gün yayınlanan bölümleriyle izleyenlerini ekran başına kilitleyen ve her bölümü merakla takip edilen Beni Affet dizisi uzun yıllardır Star Tv’nin gündüz kuşağı reyting kozlarından bir tanesi oluyor.

Yeni sezona da oldukça hızlı bir giriş yapan Beni Affet dizisi 5 ekim Perşembe günü 1226.bölüm ile yayınlanacak. İşte dizinin son bölümünden gelişmeler şu şekilde;

 

Beni Affet 1226.Bölüm 5 Ekim Perşembe Asiye’nin Planları

Beni Affet dizisinin son bölümünde Asiye’nin planlarıyla zor duruma düşen Feride sakladığı sırrı Yaman’a açıklamak zorunda kalmıştır. Yaman’ın verdiği tepki ise tüm ev halkı tarafından şaşkınlıkla karşılanır. Öte yandan Yaman hiç beklemediği birinden mesaj alır.

Toprak ise kim olduğunu bilmeden aşık olduğu Zeynep’e iş teklif eder ancak Zeynep’ten beklenmedik bir yanıt alır. Kardeşine yardım etmek için harekete geçen Ateş ise hayatındaki en zor gerçeklerden bir tanesi ile yüzleşecektir.

Kader ise riskli planından kurtulduğunu düşünse de daha büyük bir belanın içinde kendini bulacaktır.

Beni Affet dizisi hafta içi her gün saat 14.30’da Star TV’de!