Beni Affet 1227.Bölüm 6 Ekim Cuma Neler Yaşanıyor?

Beni Affet 1227.Bölüm 6 Ekim Cuma Neler Yaşanıyor?

266 views

Beni Affet 1227.Bölüm 6 Ekim Cuma Neler Yaşanıyor? Hafta içi her gün ekranlarda olmaya devam eden Beni Affet dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizi 1227.bölüm ile 6 ekim Cuma günü yayınlanacak. İşte detaylar..

 

Hafta içi her gün ekranlarda olmaya devam eden ve her bölümü merakla takip edilen Beni Affet dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Yeni sezonda da gündüz kuşağının etkili dizileri arasında yer alan Beni Affet dizisi 1227.bölüm ile 6 ekim Cuma günü yayınlanacak ve haftaya noktayı koyacak. İşte Beni Affet dizisinin son bölümünden gelişmeler;

 

Beni Affet 1227.Bölüm 6 Ekim Cuma Neler Yaşanıyor?

Beni Affet dizisinin son bölümünde Feride’ye kızgın olan Yaman ona haber vermeden evden çıkmıştır. Yaman’ın nereye gittiği ise merak edilir. Feride endişeli bir şekilde Yaman’ı beklerken Asiye de boş durmaz. Feride’nin Güneş nedeniyle Cüneyt ile iletişim kurmasından rahatsız olan Asiye beklenmedik bir anda beklenmedik bir hamlede bulunur.

Öte yandan Toprak’ın Zeynep’e karşı hisleri olduğunu öğrenen Ateş ise bunu sindiremez. Zeynep ise Pınar’ın da onu yönlendirmesinin ardından Ateş’e olan hislerini açıklaması yönünde bir beklentiye girer.

Beni Affet dizisi hafta içi her gün saat 14.30’da Star Tv’de!