Beni Affet 1228.Bölüm 9 Ekim Pazartesi

Beni Affet 1228.Bölüm 9 Ekim Pazartesi

237 views

Beni Affet  1228.Bölüm 9 Ekim Pazartesi Star Tv ekranlarında yayınlanmaya devam eden Beni Affet dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizi 9 ekim pazartesi günü 1228.bölüm ile ekranlarda olacak. İşte detaylar..

 

Hafta içi her gün ekranlarda olan ve her bölümü merakla takip edilen Beni Affet dizisi yeni sezona da oldukça iddialı bir başlangıç yapmıştı. Uzun yıllardır Star Tv gündüz kuşağında yer alan Beni Affet  dizisi bir haftayı daha geride bıraktı.

9 Ekim Pazartesi 1228.bölüm ile ekranlarda olacak Beni Affet dizisinin son bölümünde yaşanan gelişmeler şu şekilde;

 

Beni Affet  1228.Bölüm 9 Ekim Pazartesi

Beni Affet dizisinin son bölümünde Feride Yaman’ın kendisine karşı edindiği tavırlar nedeniyle zor anlar yaşamaya devam eder. Zühre’nin başına gelenleri öğrenen Cüneyt ise Yaman’ın evine gider. Cüneyt ve Yaman’ı karşı karşıya getiren bu olay sırasında Yaman Feride hakkında çok öfkeleneceği bir sırlar yüz yüze gelir.

Yaman’ın verdiği tepki ile birlikte Cünet’in yaşayacağı zor sürecin kıvılcımı ateşlenir. Öte yandan Ateş içi kan ağlasa da zeynep’i Toprak’ın özel hemşiresi olması için ikna etmeye çalışır.

Zeynep ise geçmişi ile ilgili öğrendiği beklenmedik gerçek karşısında ne karar vereceği konusunda bilemez. Yiğit’in planları ise tıkır tıkır işlemeye devam eder. Kader ve ailesi ise tüm hayatlarını etkileyecek bir karar alır.