Beni Affet 1231.Bölüm 12 Ekim Perşembe

Beni Affet 1231.Bölüm 12 Ekim Perşembe

269 views

Beni Affet 1231.Bölüm 12 Ekim Perşembe Star TV ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Beni Affet dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizi 12 Ekim Perşembe günü 1231.bölüm ile yayınlanacak. İşte detaylar..

 

Hafta içi her gün sevenleriyle buluşmaya devam eden Beni Affet dizisinde heyecan sürüyor. Uzun yıllardır Star Tv’nin reyting kozlarından olan Beni Affet dizisi 12 Ekim Perşembe günü 1231.bölüm ile yayınlanacak.

Yine birbirinden önemli gelişmelerin yaşandığı Beni Affet dizisinin son bölümünde yaşanan gelişmeler şu şekilde;

 

Beni Affet 1231.Bölüm 12 Ekim Perşembe

Beni Affet dizisinin son bölümünde Cüneyt’in kendisinde hissettiği değişiklikler artık onu korkutmaya başlamıştır. Hiç hesapta olmayan birinden yardım istemek zorunda kalan  Cüneyt zor durumdadır. Feride ve Nazire yüzünden hastaneye düşen Asiye’nin tepkisi ikiliyi şaşkına çevirmiştir.

Feride Asiye’nin bambaşka bir yüzüyle karşı karşıya gelmiştir. Yeni bir karar vermek zorunda kalan Feride de zor durumdadır. Zühre Murat’ın hayatına dair önemli bir bilgiyi edinmenin eşiğine gelir.

Öte yandan Ateş Toprak’ın Zeynep’ye yapacağı teklifi öğrenir ve adeta deliye döner. Soluğu ikilinin yanında alan Ateş çok sinirlidir. Bu karşılaşma Ateş ve Zeyneo’in arasında yaşananları daha da karmaşık hale getirmiştir.

Beni Affet dizisi hafta içi her gün saat 14.30’da Star Tv’de!