Beni Affet 18 Eylül 1213.Bölüm Özeti Gelişmeleri

Beni Affet 18 Eylül 1213.Bölüm Özeti Gelişmeleri

155 views

Beni Affet 18 Eylül 1213.Bölüm Özeti Gelişmeleri Star Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Beni Affet dizisi ile ilgili gelişmeleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Dizinin 1213.bölümü 18 eylül pazartesi günü yayınlanacak. İşte detaylar..

 

Hafta içi her gün ekranlarda yayınlanmaya devam eden Beni Affet dizisi yeni sezona 11 eylül pazartesi günü merhaba demişti. Uzun yıllardır Star Tv’nin günlük reyting kozlarından olan Beni Affet dizisi 18 eylül pazartesi günü 1213.bölüm ile yeni haftaya merhaba demeye hazırlanıyor.

 

Beni Affet 18 Eylül 1213.Bölüm Özeti Gelişmeleri

Beni Affet dizisinin son bölümünde yaşanan gelişmelerde Ateş hayatına gireceğinden habersiz bir şekilde rüyasında gördüğü Zeynep ile karşı karşıya gelir. Zeyneo ailesine sahip çıkan ve onları tekrardan bir araya getirmeye çalışan birisidir. Öte yandan canından çok sevdiği kardeşi olan Metin’i evlendirmek için hazırlıklarına devam eder.

Yiğit ile Kader ile ilgili planlarında istediği gibi sonuçlar elde edemeyen Mahir ise Sevgi ve Şahin ile görüşmeye karar verir. Cüneyt cephesinde ise Boris’in kardeşi Tamir’e ulaşabileceği bir yol bulmuştur.

Feride ise Yaman’ı aramakta kararlıdır. Osman sonunda Murat’ı bulmayı başarır. Murat’ı eve dönmeye ikna edemeyen Osman durumu Cüneyt’e anlatmıştır. Cüneyt’in Murat’ı eve dönmeye ikna edip edemeyeceği ise merak konusu olmuştur.

Beni Affet dizisi hafta içi her gün yeni bölümleriyle Star Tv’de!