Beni Affet 19 Eylül Salı 1214.Bölüm Özeti

Beni Affet 19 Eylül Salı 1214.Bölüm Özeti

155 views

Beni Affet 19 Eylül Salı 1214.Bölüm Özeti Hafta içi her gün ekranlarda olmaya devam eden diziler arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Beni Affet dizisi yeni haftaya merhaba dedi ve 1213.bölüm ile yayınlandı. Dizinin yeni bölümü merak ediliyor. İşte detaylar..

 

Star Tv’nin uzun yıllardır reyting kozları arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Beni Affet dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz sezon bitecek mi devam edecek mi soruları arasında yayınlanan ve gösterdiği performans ile Star Tv’de 1 sene daha yayınlanması kararlaştırılan Beni Affet dizisi yeni sezona 11 eylül pazartesi günü merhaba demişti.

Hafta içi her gün yeni bölümleriyle saat 14.30’da yayınlanan Beni Affet dizisinde gelişmeler şu şekilde;

 

Beni Affet 19 Eylül Salı 1214.Bölüm Özeti

Beni Affet dizisinde Ateş hayatına gireceğinden habersiz bir şekilde rüyasında gördüğü Zeynep ile karşılaşmıştır. Zeynep ailesine sahip çıkan ve onları bir arada tutmaya çalışır. Diğer yandan da Zeynep’in diğer amacı da canından çok sevdiği kardeşi Metin’i evlendirmektir.

Öte yandan Boris’in kardeşine ulaşmak için çaba gösteren Cüneyt ise bir yolunu bulur. Feride ise Yaman’ı aramaya devam eder. Osman ise sonunda Murat’ı bulur ancak onu eve getirmek için Cüneyt’ten yardım ister.