Beni Affet 21 Eylül Perşembe 1216.Bölüm Özeti

Beni Affet 21 Eylül Perşembe 1216.Bölüm Özeti

161 views

Beni Affet 21 Eylül Perşembe 1216.Bölüm Özeti Star tv ekranlarında yayınlanmaya devam eden dizileri arasında yer alan Beni Affet dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte oluyor. 1216.bölüm ile 21 eylül Perşembe günü yayınlanacak olan Beni Affet dizisi ile ilgili haberimizin detayları sizlerle..

 

Hata içi her gün sevenlerinin karşısında olmaya devam eden ve her bölümü reytinglerde üst sıralarda yer alan Beni Affet dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerin karşısında oluyor. Uzun yıllardır Star Tv’de yayınlanan Beni Affet dizisi yeni sezonuna geçtiğimiz hafta merhaba demişti.

21 Eylül Perşembe günü yayınlanacak olan Beni Affet dizisinde yaşanan son gelişmeler şu şekilde;

 

Beni Affet 21 Eylül Perşembe 1216.Bölüm Özeti

Beni Affet dizisinde Boris olay yerine gider ve büyük bir sürprizle karşı karşıya gelmiştir. Yaman’ın öldüğüne kesin olarak kanaat getiren Boris gördükleri karşısında şok olmuştur. Yaman’ı bulmaya çalışırken olay yerine giden Cüneyt ve Feride ne yapacaklardır merak konusu oldu.

Murat ise Zühre ve Nazire’nin ayarladığı kızla görüşmeyi kabul etmiştir. Osman ise bu görüşmeye engel olmak ister. Metin’in iyileşmesine sevinen Zeynep ise Ateş’e karşı minnet duymuştur.

Toprak’ın yaşaması için Metin’in bir an önce ölmesi gerektiğini düşünen Lerzan ise planlarını hızlandırmaya karar verir. Beni Affet dizisi hafta içi her gün saat 14.30’da Star Tv’de!