Beni Affet 25 Eylül Pazartesi 1218.Bölüm Özeti

Beni Affet 25 Eylül Pazartesi 1218.Bölüm Özeti

206 views

Beni Affet 25 Eylül Pazartesi 1218.Bölüm Özeti Star Tv ekranlarında yayınlanmaya devam eden günlük diziler arasında yer alan Beni Affet dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizi yeni haftaya 25 eylül pazartesi günü 1218.bölüm ile merhaba diyecek. İşte detaylar..

 

Hafta içi her gün yeni bölümleriyle yayınlanan ve reytinglerde üst sıralarda yer alan Beni Affet dizisinde heyecan sürüyor. Yeni sezona da oldukça hızlı bir giriş yapan ve 14.30’da pazartesiden cumaya yeni bölümleriyle yayınlanan Beni Affet dizisi bir haftayı daha geride bıraktı.

25 eylül pazartesi günü 1218.bölüm ile sevenlerinin karşısında olacak Beni Affet dizisinde yaşanan gelişmeler şu şekilde;

 

Beni Affet 25 Eylül Pazartesi 1218.Bölüm Özeti

Beni Affet dizisi son bölümde Asiye Yaman’ı bulabilmek için televizyon programına çıkar ve Yaman’ın yerini söyleyen kişiye ödül vereceğini belirtir. Seher’in ise başı beladadır ve televizyonda gördüğü Asiye’yi arayıp aramama konusunda kararsız kalmıştır.

Cüneyt ise Feride’nin yokluğunda Güneş ile teselli bulmaya devam ederken Feride ise Yaman’a kavuşacak mıdır merak konusu olmuştur. Murat ise Güzel ile olan ilişkisine bir isim koymayı istemektedir.

Ateş ise Zeynep’in karakoldan çıkmasını sağlar. İkili bir yandan Metin’in cenazesi ile uğraşırken diğer yandan da aralarındaki yakınlık artmıştır.

Beni Affet dizisi ile ilgili bilgileri ve bölüm özetlerini sizlerle birlikte paylaşmaya devam edeceğiz.