Beni Affet 26 Eylül Salı 1219.Bölüm Özeti

Beni Affet 26 Eylül Salı 1219.Bölüm Özeti

293 views

Beni Affet 26 Eylül Salı 1219.Bölüm Özeti Star Tv ekranlarında yayınlanmaya devam eden diziler arasında yer alan Beni Affet dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizi 26 eylül Salı günü 1219.bölüm ile sevenlerinin karşında oluyor. İşte detaylar.

 

Hafta içi her gün ekranlarda olmaya devam eden Beni Affet dizisinde heyecan sürüyor. Uzun yıllardır Star TV’nin önemli dizileri arasında yer alan ve gündüz kuşağında bulunan Beni Affet dizisi 26 eylül Salı günü 1219.bölüm ile yayınlanacak.

Birbirinden önemli gelişmelerin yaşandığı Beni Affet dizisinin son bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekilde;

 

Beni Affet 26 Eylül Salı 1219.Bölüm Özeti

Beni Affet dizisinin son bölümünde Yaman Feride’yi de yanına alarak doktora gider. Doktor ise Yaman’ın başına geldiği darbenin ardından şok edici şeyler söyler. Asiye ise Yaman’ı görmek için eve gitmiştir. Yaman ise bu yaşananların ardından çılgına dönmüştür. Cüneyt ise hiç olmadık bir rahatsızlık yaşar ve Osman da Cüneyt’in sözleri karşısında şaşırır.

Ateş’in aklı ise sürekli olarak Zeynep’tedir ve soluğu da onun evinde alır. Sevgi ise Ateş’in bazı hareketlerinden şüphelenmiştir. Zeynep ve Pınar babalarının başına açtığı belayı Ateş’e hissettirmemek için uğraşmaya devam ederler. Sevgi’nin beklenmedik hamlesi herkesi şaşırtır.

Beni Affet dizisi hafta içi her gün saat 14.30’da Star Tv’de!