Beni Affet 3 Ekim Salı 1224.Bölüm Neler Yaşanıyor?

Beni Affet 3 Ekim Salı 1224.Bölüm Neler Yaşanıyor?

249 views

Beni Affet 3 Ekim Salı 1224.Bölüm Neler Yaşanıyor? Star Tv ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan ve her bölümü üst sıralarda yer alan Beni Affet dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizi 3 Ekim Salı günü 1224.bölüm ile yayınlanıyor. İşte detaylar..

 

Hafta içi her gün ekranlarda olan ve her bölümü merakla takip edilen Beni Affet dizisinde heyecan devam ediyor. Her bölümü saat 14.30’da yayınlanan Beni Affet dizisi yeni sezonu ile de önemli bir başarı yakalamış durumda.

3 Ekim Salı günü 1224.bölüm ile sevenlerinin karşısında olacak Beni Affet dizisinin son bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekilde;

 

Beni Affet 3 Ekim Salı 1224.Bölüm Neler Yaşanıyor?

Beni Affet dizisinin son bölümünde Cüneyt ve Feride’yi yan yana gören Asiye beklenmedik bir tepki verir ve Feride zor durumda kalır. Osman’ın ailesi ile barışmak için bulduğu yöntem ile birlikte Zühre ve Murat şok olmuştur. Yaman’ın annesinin geri döndüğünü öğrenen Osman ve Zühre de söyledikleri ile birlikte Cüneyt’in tahmin etmediği bir yüzleşme gerçekleşir.

Toprak ise yaptığı dikkatsizlik ile birlikte Zeynep ile tanışmasına neden olacaktır. Toprak içinde kaldığı güç durumda bu tanışmayı başka bir boyuta dönüştürecektir.

Beni Affet dizisi hafta içi her gün saat 14.30’da Star Tv’de!