Beni Affet 4 Ekim Çarşamba 1225.Bölüm Özeti

Beni Affet 4 Ekim Çarşamba 1225.Bölüm Özeti

283 views

Beni Affet 4 Ekim Çarşamba 1225.Bölüm Özeti Star Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve gündüz kuşağında bulunan Beni Affet dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. 4 Ekim Çarşamba günü 1225.bölüm ile yayınlanacak olan Beni Affet dizisinden bilgiler sizlerle..

 

Hafta içi her gün ekranlarda olmaya devam eden ve her bölümü merakla takip edilen Beni Affet dizisi ile ilgili gelişmeleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyor. Yeni sezona da oldukça iddialı bir giriş yapan ve yoluna devam eden Beni Affet dizisi 1225.bölüm ile 4 ekim Çarşamba günü yayınlanacak. Dizinin son bölümünde yaşanan gelişmeler şu şekilde;

Beni Affet 4 Ekim Çarşamba 1225.Bölüm Özeti

Beni Affet dizisinin son bölümünde Feride Yaman’ın bebeği ile ilgili gerçeği anlatabilmek için kıvranmaya devam ederken Asiye ise evde yavaş yavaş otoritesini göstermeye başlamıştır. Asiye’nin öğrenecekleri ise Feride’yi çok zor durumda bırakır.

Cüneyt Güneş’in yaşadığı huzursuzlukların ardından zor duruma düşer. Osman’ın sonraki planından haberdar olan Zühre ise deliye döner.

Pınar ve Zeynep ise babaları tarafından bir kez daha ihanete uğramıştır. Ev sahibinin kapıya dayanmasının ardından çok büyük sıkıntının eşiğinde olan Pınar ve Zeynep ne yapacaklarını bilemezler.

Beni Affet dizisi hafta içi her gün saat 14.30’da Star Tv’de!