Beni Affet Dizisi Boris Kimdir Gerçek Adı

Beni Affet Dizisi Boris Kimdir Gerçek Adı

233 views

Beni Affet Dizisi Boris Kimdir Gerçek Adı  Star Tv ekranlarında yayın hayatını sürdüren Beni Affet dizisi ile ilgili tüm gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan karakterler arasında bulunan Boris ile ilgili haberimizin detayları sizlerle..

 

Hafta içi her gün saat 14.30’da yayınlanan bölümleri ile birlikte sevenlerinin karşısında olmaya devam eden Beni Affet dizisi ile ilgili gelişmeleri sizler için paylaşıyoruz. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan ve öne çıkan karakterlerinden olan Boris karakteri özellikle dizinin başından bu yana diziye damga vurdu.

Boris karakteri Banu’nun suç ortağı. Boris karakterini canlandıran kişi ile ilgili net bir bilgi elde edemedik. Elde ettiğimiz takdirde sizlerle birlikte paylaşacağız.

 

Beni Affet dizisinin son bölümünde ise Yaman’ın öldüğüne kesin gözüyle bakan ve olay yerine giden Boris büyük bir sürprizle karşı karşıya gelir. Yaman’ı bulmak için olay yerine gelen ve Seher’in evini gören Feride ve Cüneyt ise neler yaşayacaktır?

Toprak’ın yaşaması için Metin’in bir an önce ölmesini isteyen Lerzan ise planlarını hızlandırmak için kolları sıvar. Kader ise hiçbir şeyden habersiz bir şekilde Yiğit ile rüya gibi bir hayat yaşamaya devam eder. Mahir ise bu duruma karşılık yeni bir plan yapar.

Beni Affet Dizisi hafta içi her gün saat 14.30’da Star Tv’de!