Beni Affet Dizisi Sait Kimdir Metehan Şahiner Kaç Yaşında

Beni Affet Dizisi Sait Kimdir Metehan Şahiner Kaç Yaşında

287 views

Beni Affet Dizisi Sait Kimdir Metehan Şahiner Kaç Yaşında Star Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Beni Affet dizisinden merak edilen isimler ve detaylar sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan ve Sait karakterini canlandıran Metehan Şahiner ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Hafta içi her gün Star Tv ekranlarında yayınlanmaya devam eden günlük dizi Beni Affet dizisinde heyecan hız kesmeden sürüyor. Yeni sezonda da reytinglerde üst sıralarda yer alan Beni Affet dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan ve Sait karakterini canlandıran Metehan Şahiner ile ilgili bilgiler şu şekilde;

 

Beni Affet Dizisi Sait Kimdir Metehan Şahiner Kaç Yaşında

Metehan Şahiner 1992 yılında dünyaya gelmiştir. Erzurum’a nüfusu kayıtlı olan Metehan Şahiner sahip olduğu güzel gözleri ve uzun boyu ile oyunculuğunun yanı sıra yakışıklılığı ile de dikkatleri üzerine çekmektedir.

1.83 boyunda olan Metehan Şahiner Atatürk Üniversitesi’ni bitirmiştir. Oyunculuk bölümü mezunu olan ve üçüncü sınıfından itibaren oyunculuk yapmaya başlayan Metehan Şahiner’in ilk dizisi Unutma Beni Olmuştur.

Okul zamanında oyunculuğa başlamasının en büyük etkenlerinden bir tanesi de öğretmenleri, arkadaşlarıdır. Beşiktaş taraftarı olan Metehan Şahiner fanatik derecesindedir ve her maçı mutlaka takip eder.