Beni Affet Sıla Diziden Ayrıldı mı? Burcu Oktay Neden Gitti?

Beni Affet Sıla Diziden Ayrıldı mı? Burcu Oktay Neden Gitti?

414 views

Star TV ekranlarının en çok beğenilen dizisi Beni Affet oyuncu kadrosuna değişikliğe doymuyor. Beni Affet dizisinin yeni oyuncuları gelmesi izleyiciyi sevindirirken beğenilen oyuncuların diziden ayrılması da hayal kırıklığına neden oluyor.Bildiğiniz gibi geçtiğimiz sezon Sıla ve Murat aşkını merakla beklemiştik. Ancak bir türlü bu aşk gerçekleşmişti.Sıla ile Murat arasındaki aşk izleyicinin en çok istediği şeylerden de oysaki.

Beni Affet dizisinde Sıla saf ve güzel bir kızı canlandırıyor. Dizide birçok sahnede karşımıza çıkan ve masumiyetiyle izleyiciye kendisini sevdiren güzel oyuncu Burcu Oktav Beni Affet dizisinden ayrılmak zorunda kalmış dedikoduları yayılıyor ancak bu kesin değil. Dizinin en popüler karakteri ile yer almamış Sıla’nın yerine Murat partner olarak gelmiş dedikoduları da bulunuyor. Burcu Oktav Beni Affet’ ten ayrıldığı ile ilgili resmi bir açıklama yapmadı.

Beni Affet Sıla Diziden Ayrıldı mı?Burcu Oktay Neden Gitti?

Burcu oktav yeni bölümler de Beni Affet dizisinde yer alacak mı biz de sizler gibi çok merak ediyoruz.Kendi sosyal hesaplarından da bu konu hakkında bir açıklama yapmayan ünlü oyuncu bakalım nasıl bir adım atacak. Beni Affet dizisini set fotoğraflarında da yer almayınca Burcu oktav dizisi devam edecek mi etmeyecek mi merak ediliyor. İlerleyen günlerde yayınlanan fragmanlar ile durumun gidişatını belli olacaktır.