Beni Affet Toprak Kaç Yaşında Sevgilisi Kimdir

Beni Affet Toprak Kaç Yaşında Sevgilisi Kimdir

275 views

Beni Affet dizisinin güçlü oyuncularından Toprak karakterini canlandıran Metehan Şahiner kimdir sorusunun yanıtını sizlere bu yazımızda vermek istedik. En beğenilen karakteri Toprak, gerçek hayatta Metehan Şahiner tarafından canlandırılıyor. Yakışıklılığı ve profesyonel oyunculuğu ile herkesin gözdesi haline gelen dizinin fenomen isimlerinden olan toprak gerçek hayatta kimdir, nasıl bir yaşantısı vardır gibi soruların yanıtını yazımızın devamında bulabileceksiniz.

Metehan Şahiner kimdir?

19 Nisan 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen yakışıklı oyuncu Metehan Şahiner, Erzurumlu oyuncularımızdandır. 1.82 boyunda olup 72 kilogram ağırlığında olan oldukça karizmatik oyuncumuz profesyonel oluşu ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk anasanat dalından mezun olduktan sonra kendini geliştirmek Ve mesleğini icra etmek için oyunculuk eğitimi almaya devam etmiştir.

Metehan Şahiner Unutma Beni isimli dizide ilk oyunculuk deneyimini gerçekleştirdi bu düz ve sergilediği performans ile birçok yapım şirketinin gözdesi haline geldi. Ardından Deniz Yıldızı ikimizde Fırat karakterini canlandırdı. Adını Sen Koy dizisinde Toprak karakterini oynadı Beni Affet dizisinde rol alan yakışıklı oyuncu milyonlarca kişinin beğenerek izlediği oyuncularımız arasında yer almıştır. Star TV ekranlarında yayınlanmakta olan Beni Affet dizisi 18 Eylül Pazartesi günü yeni sezon bölümleri ile karşımıza çıkan dizide Toprak karakteri ile dikkatleri üzerine toplayan Metehan Şahiner hakkında bilgileri sizlere aktardık. Kendisine oyunculuk hayatında başarılar diliyoruz.