Beni Affet Yaman Öldü mü Tolga Akman Diziden Ayrıldı Mı?

Beni Affet Yaman Öldü mü Tolga Akman Diziden Ayrıldı Mı?

283 views

Beni Affet Yaman Öldü mü Tolga Akman Diziden Ayrıldı Mı? Ekranların fenomen günlük dizilerinden olan Beni Affet dizisi son olarak 16 Haziran Cuma günü yayınlanan sezon final ile sezona noktayı koymuştu. 6.sezon finalinde Beni Affet dizisi için en çok dikkat çeken nokta ise Tolga Akman’ın canlandırdığı Yaman karakterinin ölüp ölmeyeceği sorusu oldu. İşte detaylar..

Hafta içi her gün ekranlarda olmaya devam eden ve tam 6.sezonunu da geride bırakan Beni Affet dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Star Tv’nin gündüz kuşağında en büyük reyting kozlarından olan Beni Affet dizisi 16 haziran Cuma günü yayınlanan sezon finali ile 2016 2017 yayın dönemine noktayı koydu.

Feride’nin çocuğunu kaçıran ve ona zarar vermesi an meselesi olan Melis’in silahı patladı ve Tolga Akman’ın canlandırdığı Yaman karakteri vuruldu.

 

Beni Affet Yaman Öldü mü Tolga Akman Diziden Ayrıldı Mı?

Beni Affet Yaman Öldü mü Tolga Akman Diziden Ayrıldı Mı?

Beni Affet dizisinin yayınlanan sezon finalinde Melis tarafından vurulan Yaman’ın diziden ayrılıp ayrılmayacağı sorusu merak ediliyor. Eylül ayında yeni bölümleriyle tekrardan ekranlarda olacak Beni Affet dizisinin yeni sezon oyuncu kadrosunda Yaman karakterinin olması beklenmiyor.

Her yeni sezonda önemli isimlerin ayrıldığı Beni Affet dizisinde Tolga Akman’ın canlandırdığı Yaman karakterinin böylelikle ölerek diziden ayrılması bekleniyor.

 

Beni Affet Sezon Finali Özeti

Yaman Feride’nin yerini bulmak için çırpınmaya devam eder. Cüneyt ise Melis’in küçük bir ihmalinin ardından Feride’nin kaçırıldığı yer bulunur. Feride ise Melis’in bebeğine zarar vermemesi için her şeyi yapsa da Melis sözünde durmaz. Melis’in elinde patlayan silah Yaman’ın vurulmasına neden olur.

Ateş ve bütün aile ise ağır yaralı olan Gülüm’e yardım etmek için çırpınmaya devam eder. Ateş ise sonunda Murtaza’dan bütün hıncını aldığını düşünür. Ancak Murtaza bütün aileyi bir odaya kilitler. Son vuruşu yapmak isteyen Murtaza yüzünden Bahar, Şahin, Sevgi, Galip ve Gülüm tehlikededir.

Kader’e söz geçiremeyen Mahir ise onu kaçırır. Kader ise ona kan kusturmaya yemin etmiş olan Yiğit ile evlenme konusunda kararlıdır.