Beni Affet Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak 2017-2018 Sezonu

Beni Affet Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak 2017-2018 Sezonu

171 views

Hafta içi hergün yayınlanan ve izleyiciden tam not almayı başaran nadir diziler arasında yer alan Beni Affet dizisi sezon finali tarihini açıklar açıklamaz,diziyi yakından takip edenler tarafından merak konusu oldu. Büyük bir ilgi ile izlenen Beni affet dizisi 1200, bölümü ile izleyici karşısına çıktı ve bu uzun soluklu dizi yine merakla izlendi.

Beni Affet dizisi için Focus film bu sezonu 6 Haziran tarihinde kapatmayı planladı.16 Haziran tarihinde izleyicisine veda edecek olan dizi yeni sezonda hangi tarihte başlayacak merak konusu oldu.Beni Affet dizisi için meraklı bekleyiş devam ediyor.

Beni Affet dizisi 2017-2018 yılında nasıl bir senaryo ile gelecekyeni oyuncular dahil olacakmı merak ediliyor. Dizinin yeni sezonda nasıl bir yol izleyeceği sezon finali bölümünde yaşanacaklar ile şekillenecektir diye düşünüyoruz..

Beni Affet dizisi için Focus film bu sezonu 6 Haziran tarihinde kapatmayı planladı.16 Haziran tarihinde izleyicisine veda edecek olan dizi yeni sezonda hangi tarihte başlayacak merak konusu oldu.Beni Affet sezon finalinin hemen ardından yeni sezon için kolları sıvadı. Heyecan dolu sezon finali 1207.bölüm sizler için ekranlara geldi. Heyecanlı bekleyişin ardından 1208.yeni bölüm yeni sezonda 18 Eylül 2017 de ekranlarda olacak.