Beni Affet Zeynep Kimdir Sıla Saraç Kaç Yaşında Sevgilisi Kim? Instagram

Beni Affet Zeynep Kimdir Sıla Saraç Kaç Yaşında Sevgilisi Kim? Instagram

773 views

5Beni Affet Zeynep Kimdir Sıla Saraç Kaç Yaşında Sevgilisi Kim? Star TV ekranlarının gündüz kuşağı dizileri arasında yer alan ve hafta içi her gün sevenlerinin karşısında olan Beni Affet dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte oluyor. Dizide Zeynep karakterini canlandıran ve Zeynep karakterini canlandıran Sıla Saraç ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Hafta içi her gün hayranlarının karşısında olan ve her bölümü reytinglerde üst sıralarda yer alan Beni Affet dizisi oyuncu kadrosuna yeni isimler dahil olmuştu. Bu isimlerden bir tanesi de Zeynep karakterini canlandıran Sıla Saraçtı.

Şuana kadar dizide gösterdiği başarılı performansla ön plana çıkan Zeynep karakterini canlandıran Sıla Saraç ile ilgili bilgileri sizler için hazırladık. İşte bilgiler;

 

Beni Affet Zeynep Kimdir Sıla Saraç Kaç Yaşında Sevgilisi Kim?

Beni Affet dizisinin yeni sezondaki önemli isimlerinden olan Sıla Saraç dizi sektöründe çok fazla tecrübesi olmayan yeni yüzlerden bir tanesi diyebiliriz. Daha önceden kısa tanıtım filmlerinde rol alan Sıla Saraç Başkent Üniversitesi mezunudur.

Dizide Zeynep karakterine hayat veren ve her bölümde Ateş ile biraz daha yakınlaşan Zeynep aynı zamanda kardeşi için canını verebilecek kadar onu çok seviyor.

Sıla Saraç’ın sevgilisinin adı ise Özgün Taşpolatoğlu’dur. Sevgilisi Özpolatoğlu Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik uzmanıdır.