Bestemsu Özdemir Kimdir Oynadığı Diziler Sevgilisi Kim

Bestemsu Özdemir Kimdir Oynadığı Diziler Sevgilisi Kim

385 views

Oyunculuk performansı ile izleyicilerin dikkatini çeken  Bestemsu Özdemir hakkında detayları sizler için hazırladık. Ilk olarak Sakarya Fırat isimli beğeniden dizide rol alan oyuncu oldukça yetenekli ve sempatik tavırları ile izleyicinin dikkatini çekmeyi başardı. Bestemsu Özdemir ile ilgili izleyicilerin Merak ettiği hayatı ve biyografisi hakkında detayları sayfamızın ilerleyen bölümlerinde bulabilirsiniz.

Bestemsu Özdemir kimdir

20 Nisan 1992 tarihinde dünyaya gelen güzel oyuncu İstanbul doğumludur. Anne ve babası daha kendisi 2 yaşındayken hayatını ayıran Bestemsu Özdemir bir süre dedesi ile birlikte hayatını sürdürmüştür. Liseyi özel Fransız Lisesi’nde tamamlayan ardından İstanbul Teknik Üniversitesi moda tasarım bölümü başarı ile bitiren 1,73 boyundadır. Yıllarca mücevher tasarımı bölümünü okumak istemiştir rahatsızlık geçirdiğinden dolayı karakalem ile yağlı boya çalışmaları yapmış Bu yönde eğitimler almıştır moda tasarım bölümünde üniversiteye yüksek  puanla giren güzel oyuncu resim yapmaya devam ederken bir yandan da oyunculuk eğitimi almayı ihmal etmemiş.

Lise yıllarında modellik yapmaya başlayan Bestemsu Özdemir kayıt olduğu ajanslar ile birlikte model yine devam etmiştir ünlü menajerler Cem Tatlıtuğ ile tanıştıktan sonra modellik vs ile bırak adım atmış olup dış görünüş olarak güzel yüz hatlarına sahiptir fiziği ile dikkatleri üzerine toplamaktadır. 1 dönem Mavi Jeans reklamları çalışmaya devam etmektedir.

Rol aldığı diziler

Sakarya Fırat

İstanbul Hatırası

Kara Para Aşk

Analar ve anneler

Tabula Rosa

Biz size döneriz

Kırlangıç fırtınası