Beyaz Show 2017-2018 Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Beyaz Show 2017-2018 Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

276 views

Beyaz Show 2017-2018 Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Kanal D ekranlarının ve Türk televizyonlarının tartışmasız vazgeçilmezleri arasında yer alan ve her bölümü keyifle takip edilen Beyaz Show yeni sezon ne zaman başlayacağı sorusunun cevabıyla ilgili haberimiz sizlerle!

 

20 yılı aşkındır Kanal D ekranlarında hayranlarıyla birlikte olan ve her bölümü reytinglerde üst sıralarda yer alan Beyaz Show her hafta birbirinden ünlü konuklarını ağırlıyor. Hoş sohbeti ve birbirinden eğlenceli sürprizleriyle sevenlerinin karşısına çıkan Beyaz Show 2017-2018 yayın döneminde de Kanal D ekranlarının tartışmasız bir numaralı reyting kozlarından olacak.

Yeni sezon hazırlıklarına önümüzdeki haftalarda başlayacak olan Beyaz Show’un ne zaman başlayacağına dair bilgiyi ve yeni sezonda banttan yayın yapılmayacağı konusundaki bilgilendirmeyi Ali Eyüboğlu yazısında şu şekilde açıkladı;

 

Beyaz Show 2017-2018 Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Kanal D’nin en uzun soluklu programlarından biri olan ‘Beyaz Show’, yeni yayın dönemine sürprizle başlayacak. Ocak 2016’da canlı yayına bağlanan Diyarbakırlı bir öğretmenin söyledikleri yüzünden RTÜK’ten ceza alan ve hakkında soruşturma açılan Öztürk, o yüzden geçen sezon ‘Beyaz Show’u bant yayın yapmıştı. Ekim sonuna doğru programa başlaması planlanan şovmen, bu sezon canlı yapma kararı aldı. Umarım Öztürk, benzer bir vaka yaşamaz.