Beyaz Show Ne Zaman Başlıyor?2017-2018 Yayın Tarihi

Beyaz Show Ne Zaman Başlıyor?2017-2018 Yayın Tarihi

263 views

Ünlü sunucu Beyazıt Öztürk tarafından hazırlanıp sunulan ekranların en uzun soluklu Show programı Beyaz Show Canlı yayın tarihi ne zaman tarafından merak ediliyor. Beyazıt Öztürk’ün hazırlayıp sunduğu Beyaz Show programı uzun zamandır banttan yayın yapıyordu canlı yayın tadını vermiyor olan bu durum ile birlikte dizelciler canlı yayın tarihinin ne zaman gerçekleşeceği de meraklı bekleyişi girdiler.

Aldığımız bilgilere göre Beyazıt Öztürk canlı yayına dönme kararı aldı. Daha önce Beyazıt Öztürk’ün canlı olarak sunduğu Beyaz Show programına telefon bağlantısı ile katılan bir öğretmenin ardından başı fena şekilde belaya girmiştir.Bütün bu olayların ardından kanal 850 bin lira ceza ile karşı karşıya kalmıştı. Beyazıt Öztürk Böyle bir olayın ardından bant yayın aç geçmiş ve cezalı bu şekilde tamamlamıştı.

Sağlam kaynaklardan aldığımız bilgilere dayanarak Beyazıt Öztürk’ün bundan sonraki bölümlerde canlı yayın kararı aldığını ve ekim ayında yeniden canlı yayınlara başlayacağını duyurdu. Ali Eyüboğlu’nun bir de temennisi var. Umarım Öztürk, benzer bir vaka yaşamaz. Bizler de aynı temennilerde bulunup ekim ayını 4 gözle bekliyoruz.Yay