Bir Hülya Avşar Sohbeti Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Bir Hülya Avşar Sohbeti Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

183 views

Bir Hülya Avşar Sohbeti Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Ekranların sevilen programları arasında yer alan ve her hafta birbirinden ünlü konukları ağırlayan Bir Hülya Avşar Sohbeti programı yeni sezona hazırlıklarını yapmaya devam ediyor. İşte detaylar..

 

Ülkemizin ünlü isimleri arasında yer alan ve son olarak Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin oyuncu kadrosunda bulunan Hülya Avşar’ın sunumuyla ekranlarda olan Bir Hülya Avşar Sohbeti programı yeni sezonda da Star Tv ekranlarında olacak.

Her hafta birbirinden iddialı konuklarını programda ağırlayan Bir Hülya Avşar Sohbeti programının yeni sezon ilk konuğu da belli oldu. Ülkemizin ünlü sanatçılarından olan ve O Ses Türkiye’de Hülya Avşar ile jüri üyeliği de yapan Murat Boz Bir Hülya Avşar Sohbeti programının yeni sezon ilk konuğu olacak.

 

Bir Hülya Avşar Sohbeti Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Murat Boz’un konuk olacağı Bir Hülya Avşar Sohbeti yeni sezon ilk bölümünün ne zaman başlayacağı merak ediliyor. Esin Demirkol’un yapımcılığını üstlendiği ve geçen yıl açılışı Acun Ilıcalı ile yapan Bir Hülya Avşar Sohbeti programı bu sene de oldukça iddialı bir isimle açılış yapacak.

Murat Boz’un konuk olacağı Bir Hülya Avşar Sohbeti programının yayın tarihi henüz netlik kazanmadı. Gelişmeler olduğu takdirde sizlerle paylaşacağız.