Bizim Hikaye 3 Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Barış Gerçekleri İtiraf Ediyor Fox...

Bizim Hikaye 3 Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Barış Gerçekleri İtiraf Ediyor Fox Tv

292 views
Bizim Hikaye 3 Bölüm Fragmanı Barış Gerçekleri İtiraf Ediyor Fox Tv

Bizim Hikaye 3 Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Barış Gerçekleri İtiraf Ediyor Fox Tv. Bizim Hikaye dizisi yeni bölümleri ile ekranlarda beğeniliyor ve izlenmeye devam ediyor. Önümüzdeki hafta da 3. bölümü ile ekranlarda yer alacak olan dizi Fox Tv ekranlarında perşembe günleri saat 20.00 de yayınlanmaya devam ediyor. Bizim Hikaye dizisi yeni sezonda detaylar ve gelişmeler ve haberimizde sizlerle.

Bizim Hikaye 3 Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Barış Gerçekleri İtiraf Ediyor Fox Tv

Bizim Hikaye dizisi yeni sezonda FOx Tv ekranlarında sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Yeni sezon dizilerinden biri olan Bizim Hikaye 5 kardeşine bakmak zorunda kalan Filiz’ in yaşadığı zorlukları ile ekranlarda yerini alıyor. Sorumsuz babası yüzünden başına her şey gelen ailenin bakalım ilerleyen bölümlerde de başlarına neler gelecek. Fikri’ nin yayınlanan son bölümde Yunanistan’ a gitmesi sonucunda yeni bölümlerde renkli ve komik dakikalar yaşanmaya devam ediyor. İlerleyen bölümlerde de Filiz ve kardeşlerini çok zor günler bekliyor.

Bizim Hikaye 3 Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Barış Gerçekleri İtiraf Ediyor Fox Tv

Bizim Hikaye dizisinde yeni bölümlerde de Barış ile Filiz arasında ne zaman bir aşk başlayacak merak ediliyor. İkili arasında ilerleyen günlerde daha duygusal dakikalar yayınlanmaya devam edecek. Detaylar ve gelişmeler haberlerimizde sizlerle olacak.

Bizim Hikaye dizisi yeni bölümleri ile Fox TV ekranlarında perşembe günleri saat 20.00 de ekranlarda yayınlanmaya devam ediyor. Bizim Hikaye dizisi ile ilgili detaylar ve gelişmeler için sitemizi ve haberlerimizi takipte kalınız. Sakın kaçırmayınız.