Bizim Hikaye Dizisi Reytingleri Nasıl Tuttu Mu Kaçıncı Oldu?

Bizim Hikaye Dizisi Reytingleri Nasıl Tuttu Mu Kaçıncı Oldu?

317 views

Bizim Hikaye Dizisi Reytingleri Nasıl Tuttu Mu Kaçıncı Oldu? Fox Tv ekranlarının yeni sezon dizileri arasında yer alan ve Shameless dizisinin uyarlaması olarak dizi severlerin karşısına çıkan  Bizim Hikaye dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte oluyor. Dizinin reytingleri ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Başrollerinde Hazal Kaya, Burak Deniz, Reha Özcan, Nejat uygur, Yağızcan Konyalı  gibi isimlerin yer aldığı Bizim Hikaye dizisi yayın serüvenine başladı. İlk bölümü ile 14 Eylül  Perşembe akşamı yayınlanan ve dünyada en çok izlenen diziler arasında yer alan Shameless dizisinin uyarlaması olarak karşımıza çıkan Bizim Hikaye dizisi hakkında merak edilenleri sizlerle birlikte paylaşıyoruz.

5 kardeşli bir ailenin hikayesinin ele alındığı Bizim Hikaye dizisi 14 Eylül Perşembe akşamı Başakşehir-Ludogorets maçı, Ver Elini Aşk dizisi, Kanatsız Kuşlar dizisi gibi güçlü reyting kozları olan yapımlar ve yayınlarla reyting mücadelesi verdi.

 

Bizim Hikaye Dizisi Reytingleri Nasıl Tuttu Mu Kaçıncı Oldu?

Gerek oyuncu kadrosu gerek konusu itibariyle oldukça iddialı bir dizi konumunda olan Bizim Hikaye dizisi ilk bölümü ile 4,4 rating ve 13,86 share oranıyla 4.sırada kendine yer buldu. AB grubunda 4,49 rating ve 14,66 share oranıyla da 3.sırada yer aldı.

Annelerinin terk ettiği babalarının ise sarhoş sorumsuz birisi olduğu beş kardeşin hikayesi olan Bizim Hikaye dizisi her Perşembe akşamı saat 20.00’de Fox Tv’de!