Bodrum Masalı Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak 2017-2018 Yeni Sezon

Bodrum Masalı Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak 2017-2018 Yeni Sezon

467 views

Yaz dizisi olarak karşımıza çıkan ve sezon dizisi olarak devam eden ekranların beğenilen dizisi Bodrum Masalı Hicran tam not almayı başardı Bodrum Masalı dizisi birçok oyuncu kaybederek son günlerde çalkantılı dönemler yaşadı. Kanal D yetkilileri 15 Eylül’de ekranlara gelmesi beklenen Bodrum Masalı dizisinin iptal ederek final kararı aldı Bodrum Masalı dizisi neden final yaptı detayları sizler için yazımızda hazırladık.

Kanal D’nin beğenilen dizisi Bodrum Masalı yeni sezon onayını almış olmasına rağmen final kararı ile izleyicilerini üzdü Kanal D’nin yeni sezon için 3 çok dizi ile anlaşma yapmasından dolayı kaynaklanan final kararı bizi yakından takip eden izleyicileri hüzne boğdu. Bodrum Masalı dizisi yeni sezonda yer almayacak ancak Kanal D televizyonunu yeni sezonda birbirinden güzel ve farklı projeleri izleyicilerin karşısına çıkacak.

Dizi yakından takip eden izleyiciler Bodrum Masalı dizisinin yeni sezonda da ekranlarda olacağı haberi üzerine sevinmiş dizinin bir sezon daha uzatılacak olmasından mutluluk vermişlerdi. Bodrum Masalı dizisi 43 bölüm ile yeni sezonda izleyici kaçta yenen çıkacaktı ancak tarafından iptal edildiği söylendi.

Bodrum Masalı dizisi 2017-2018 sezonunda yer almayacak sürpriz bir veda yaptı. Önümüzdeki günlerde senaryosu ve reytinglere nedeniyle yeni sezon onayını alamayan dizinin geleceğin çok parlak görülmemesi final kararında yetkili nedenler arasında yer aldı.