Börü Dizisi Ne Zaman Başlayacak Oyuncuları Kimlerdir?

Börü Dizisi Ne Zaman Başlayacak Oyuncuları Kimlerdir?

287 views

BÖRÜ DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Star Tv’de yayınlanacak olacak Börü Dizisi ne zaman başlayacak? İşte detaylar…

 

Daha önce Eylül ayında başlanacağı öğrenilen, 6 bölüm sürecek dizinin 60 dakikalık bölümlerden oluşacağı ve finalin sinemada, beyaz perdede yapılacağı açıklanmıştı.

Senaristliğini Dağ serisinin başarılı genç senaristi ve yönetmeni olan Alper Çağların yaptığı dizinin resmi İnstagram hesabından  şöyle bir paylaşım yaptı;” Mutlak sorumluluk siz seyircilerimize. Bunun bilinciyle ekip büyük bir dirayetle çalışıyor.Sizi yarı yolda bırakmamak enerjimizin teminatı.”

Anlaşıldığı üzere Polis Özel Harekat timini konu olan dizinin başlayacağı net tarih henüz belli değil.

 

BÖRÜ DİZİSİNİN  KONUSU?

2014 baharında karanlık düşmanın tuzaklarıyla dolu, şiddet dolu  bir döneme girilmektedir. İçeride ise; Devletin  güvenliğinden,yargı kollarına kadar tüm sistemi sarmış hain bir yapı mevcuttur. Böylesine bir ortamda son kale olan Özel Harekat Daire Başkanlığı ve kendi hayatlarını Devlet uğruna feda etmek istyen yalnız kurtların macerası bizleri beklemektedir.

 

BÖRÜ DİZİSİNİN OYUNCULARI KİMLERDİR?

 

Dağ serisinde de Alper Çağlarla çalışan Emir Benderlioğlu, Fırat Doğruloğlu, Armağan Oğuz, Ahmet Pınar, Murat Arkın, ve Ahu Türkpençe Börü Dizisinde de yer alacak. Ayrıca Börü Dizisi  Mesut Akusta,Melis Hacic,Can Nergis, Serkan Çayoğlu,Ozan Ağaç gibi hem genç hem de tecrübeli oyuncuları kadrosunda barındıracak.