Börü Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu

Börü Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu

201 views

Börü Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu Yeni sezonun merakla beklenen dizileri arasında yer alan Börü ile ilgili gelişmeleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler ve konusu ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Star Tv’nin iddialı dizileri arasında yer alan ve mini dizi olarak ekranlarda olacak Börü ile ilgili merak edilenleri aktarmaya devam ediyoruz. Dağ ve Dağ 2 filmlerinin yapımcı ve yönetmenliğini üstlenen Alper Çağlar’ın yeni projesi olan Börü dizisinin tanıtım fragmanı da yayınlanmıştı.

Polis Özel Harekat’ın maceralarını ekranlara getirecek olan Börü dizisi 6 bölüm yayınlanacak ve her bölümü 60 dakika ekranlarda olacak. Börü dizisinin oyuncu kadrosunda Ahu Türkpençe, Serkan Çayoğlu, Fırat Doğruloğlu, Emir Benderlioğlu, Murat Arkın, Amet Pınar, Bedir Akın gibi isimler yer alacak.

Börü Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu

Eylül 2017’de yayınlanması beklenen Börü dizisi henüz başlamadı ve diziyi beklenen dizi severler merak içerisinde. Özellikle Dağ2’nin ardından Börü dizisinin çıkacak olması herkesi heyecanlandırmıştı.

Börü dizisinde 2014 baharında Türkiye sınırda düşmanların çoğaldığı ve içeride tehlikeler çemberinin giderek daraldığı bir dönemi geçirmektedir. Vatan aşkı ile tutuşmuş kahramanların bu dönemde yaşadıklarını ele alan Börü dizisinde kahraman Türk polis özel harekatından kahramanlarımızın maceraları ele alınacak ve onların ismi ise son kale olacak.

Börü dizisinin Ekim ayı içerisinde başlaması bekleniyor.