Box’un Yıldızları Programı Tanıtım Fragmanı

Box’un Yıldızları Programı Tanıtım Fragmanı

252 views

Box’un Yıldızları Programı Tanıtım Fragmanı Ülkemize getirdiği formatlarla satın aldığı TV8 kanalında reytinglerde başarılı sonuçlar elde eden Acun Ilıcalı’dan bir format daha geliyor! Birbirinden ünlü isimlerin yer alacağı boks yarışması olan Box’un Yıldızları programının tanıtım fragmanı yayınlandı. İşte detaylar..

 

Ülkemizin başarılı televizyoncuları arasında yer alan Acun Ilıcalı’nın yeni programı Box’un Yıldızları ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. TV8 ekranlarının yeni reyting kozlarından olacak ve yeni sezonda yayınlanacak olan Box’un Yıldızları programının yarışmacı kadrosunda birbirinden ünlü isimler yer alacak.

Box’un Yıldızları programında Arka Sıradakiler dizisinde Oktay karakterini canlandıran Bülent Çetinaslan, eski Survivor yarışmacılarından olan Fulya Keskin, eski mankenlerden olan Şenol İpek, eski futbolcu Baki Mercimek, Survivor yarışmasında yer alan Sahra Işık ve Berna Canbeldek, Asena, Survivor Ayşıl Özaslan, Survivor Ramazan Kalyoncu, ünlü şarkıcı Doğuş gibi isimler yer alacak.

Box’un Yıldızları Programı Tanıtım Fragmanı

Yakında TV8 ekranlarında sevenleriyle buluşacak olan Box’un Yıldızları programının sunuculuğunu yapacak olan isimler de belli oldu. Box denilince akıllara gelen isimlerden olan Bilgehan Demir, Survivor’da finalist olan Adem Kılıççı ve ülkemizin ünlü sunucularından olan Dilara Gönder Box’un Yıldızları programının sunuculuğunu üstlenecek.

Tanıtım fragmanı yayınlanan ve büyük ilgi gören Box’un Yıldızları ile ilgili gelişmeleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam edeceğiz.