Büşra Aşan Kimdir Ayhan Aşan’a Olan İsyanı!

Büşra Aşan Kimdir Ayhan Aşan’a Olan İsyanı!

395 views

Büşra Aşan Kimdir Ayhan Aşan’a Olan İsyanı! Show Tv ekranlarının fenomen programları arasında yer alan Artık Susma programında her geçen gün başka bir durum görmeye ve yeni dramatik olaylara tanıklık etmeye devam ediyoruz. Geçtiğimiz günlerde Artık Susma’ya çıkan Büşra Aşan ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla sevenlerinin karşısına çıkmaya devam eden reality program Artık Susma programından gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Programa geçtiğimiz günlerde katılan ve Ayhan Aşan’ın kızı olan Büşra Aşan babasına olan serzenişi ile gündeme oturan isim oldu.

Canlı yayında Artık Susma aracılığı ile babasına seslenen Büşra Aşan babasının kendileri ile ilgilenmediğini belirtti. “Babamın bende cep telefonu yok. Ben babama ulaşamıyorum. Belki siz ulaşabilirsiniz.” Sözleri ile programın sunucuları olan Seda Sayan ve Uğur Arslan’ı şaşırtan Büşra Aşan’ın bu iddiaları üzerine Ayhan Aşan’ın avukatı canlı yayına bağlandı ve iddiaları reddetti.

 

“Ayhan Bey 18 yaşına kadar nafakasını ödemiştir. Ayhan Bey bir ev almıştır ancak Selma Hanım mal kaçırarak bu evi bir önceki evliliğinden olan Uğur isimli oğluna vermiştir.” Savunmasını yapan Avukatı durumun farklı şekilde lanse edildiğini belirtti.

Büşra Aşan Artık Susma programının yeni haftasında da canlı yayında olacak ve yeni gelişmeler yaşandığı takdirde sizlerle paylaşacağız.