Çağatay Ulusoy Yeni Dizisinin Adı Ne 2017-2018 Oynadığı Dizi

Çağatay Ulusoy Yeni Dizisinin Adı Ne 2017-2018 Oynadığı Dizi

354 views

Televizyon ekranlarının güçlü oyuncularından olan Çağatay Ulusoy yeni sezonda hangi dizide yer alacak merak konusu oldu.İçerde dizisinin final yapması ile birlikte dizinin başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy için hayranları hangi dizide yer alacağını merak ediyor.Yeni projeleri değerlendiren Çağatay Ulusoy Aralık ayında Show TV ekranlarında yayınlanması planlanan yepyeni bir dizi ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Yakışıklı oyuncunun rol aldığı dizi hangisi olacak detayları sizin için araştırdık.

Oyunculuğu ile televizyon ekranlarında herkesin dikkatini çeken Çağatay Ulusoy içerde dizisinin final yapması ile birlikte hayranları tarafından yeni sezonda hangi dizide oynayacak merak konusu oldu. İçerde dizisindeki muhteşem oyunculuğu ile adından söz ettirmeyi başaran iyi bir çıkış yakalayan Çağatay Ulusoy kariyerinin zirvesine yakaladı diyebiliriz.Yeni dizisi ile çok ciddi bir ücret karşılığında anlaşmaya vardığı söylenen Çağatay Ulusoy için bol kazançlı günler geliyor. Yaz döneminde çekimleri gerçekleştirilecek olan yeni dizisinin oyuncu çalışmaları devam ediyor. Çağatay Ulusoy hangi güzel oyuncu ile başrolleri paylaşacak bu da merak konusu. Aldığımız bilgilere göre Serenay Sarıkaya ile yeni sezonda bir arada olmayacak Serenay Sarıkaya’nın Barış Arduç ile aynı dizide oynayacağı söylentileri var başrol oyuncusu olarak Hande Doğandemir düşünülüyor.Ekranların beğenilen oyuncusu Çağatay Ulusoy’un yeni dizisi hakkında detayları ilerleyen günlerde sizlere aktaracağız.

Çağatay Ulusoy daha önce Adını Feriha Koydum, Medcezir, içerde gibi dizilerde rol aldı. Anadolu Kartalları ,Delibal filmleri ile de oyunculuğuna profesyonellik ekledi Çağatay Ulusoy’un yepyeni bir dizi ile izleyici karşısına gümbür gümbür geldiği söyleniyor.

Yapımcılığını yeni kurulan Yayla Grup’un yapacağı 25 milyon lira bütçeli film sevnleri tarafından şimdiden merak konusu oldu. Çekimleri Kanada’da başlayacak olan film , Amerika ve Türkiye’de devam etmesi bekleniyor.