Çarkıfelek 17 Eylül Konuğu Şeyda Coşkun Kimdir Yaşı Mesleği

Çarkıfelek 17 Eylül Konuğu Şeyda Coşkun Kimdir Yaşı Mesleği

203 views

Çarkıfelek 17 Eylül Konuğu Şeyda Coşkun Kimdir Yaşı Mesleği Her bölümü merakla ve ilgiyle takip edilen Çarkıfelek programında eğlence devam ediyor. Hem kazandıran hem eğlendiren yarışma programı olarak sevenlerinin karşısına çıkan Çarkıfelek’in 17 eylül Pazar akşamı konuklarından bir tanesi de Şeyda Coşkun olacak. Bizler de Şeyda Coşkun’u sizler için yakından tanıdık. İşte detaylar..

 

1975 yılından beri çeşitli sunucularla farklı kanallarda ekranlarda olan ve Mehmet Ali Erbil ile özdeşleşen yarışma programı Çarkıfelek’te heyecan ve eğlence devam ediyor. Muhteşem bir araba ve çeşitli ödüllerin olduğu Çarkıfelek programı 17 eylül Pazar akşamı yeni bölümü ile ekranlarda olacak.

17 Eylül Pazar akşamı yayınlanacak olan Çarkıfelek’in konuklarından bir tanesi olan Şeyda Coşkun ile ilgili bilgiler şu şekilde;

 

Çarkıfelek 17 Eylül Konuğu Şeyda Coşkun Kimdir Yaşı Mesleği

Çarkıfelek’in konuklarından olan Şeyda Coşkun 1976 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir ve 41 yaşındadır. Diyetisyen olan Şeyda Coşkun aynı zamanda ünlülere yaşam koçluğu da yapıyor ve ünlüleri zayıflatmasıyla da meşhur bir isim.

Mütevazi bir ailenin kızı olan Şeyda Coşkun Mehmet Ali Erbil’in eski eşi olan Tuğba Coşkun’un da ablasıdır. Ankara Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi bölümü mezunu olan ve beden öğretmeni olan Şeyda Coşkun beslenme üzerine de master yapmıştır.

Mehmet Ali Erbil’in de aracılığı ile bir kolejde beden eğitimi öğretmeni olarak işe başlayan Şeyda Coşkun önemli isimlerle beraber çalışmıştır ve 23 Ağustos 2014 tarihinde de Uğursay Yeğin ile dünya evine girmiştir.