Çarkıfelek 39.Bölüm 17 Eylül Pazar Konukları Kimler Geliyor?

Çarkıfelek 39.Bölüm 17 Eylül Pazar Konukları Kimler Geliyor?

194 views

Çarkıfelek 39.Bölüm 17 Eylül Pazar Konukları Kimler Geliyor? Türk televizyonlarının en çok izlenen yarışma programları arasında yer alan ve Mehmet Ali Erbil’in sunumuyla ekranlarda olmaya devam eden Çarkıfelek 39.bölüm ile 17 eylül Pazar akşamı yayınlanacak. Program ile ilgili detaylar sizlerle..

 

Yayın hayatı içerisinde 42. Yılını geçiren format olan Çarkıfelek’te eğlence tam gaz devam ediyor. Ülkemizin ünlü isimlerinden olan Mehmet Ali Erbil’in sunumuyla yıllar boyunca çeşitli kanallarda yayınlanan Çarkıfelek programı 39.bölüm ile 17 Eylül Pazar akşamı saat 20.00’de ekranlarda olacak.

Yapımcılığını R Film’in üstlendiği Çarkıfelek programında yarışmacıları muhteşem bir araba ve aynı zamanda çeşitli ödüller bekliyor! Her yaştan kitleyi ekran başına kilitleyen Çarkıfelek programında yeni bölüm konukları kim olacak merak ediliyor.

 

Çarkıfelek 39.Bölüm 17 Eylül Pazar Konukları Kimler Geliyor?

Mehmet Ali Erbil’in sunumuyla ekranlarda olan eğlenceli yarışma programı Çarkıfelek yine hem eğlendirecek hem kazandıracak. 17 Eylül Pazar akşamı yayınlanacak olan Çarkıfelek’in 39.bölüm konukları Şeyda Coşkun, Gizem ve Umut Mirza olacak.

39.bölümü ile sevenlerinin karşısında olacak Çarkıfelek’in konukları ile ilgili detaylı bilgileri de sizlerle paylaşacağız. Gelişmeleri sitemiz ayrıcalığı ile takip edebilirsiniz.