Çarkıfelek 39.Bölüm Konuğu Umut Mirza Kimdir Kaç Yaşında?

Çarkıfelek 39.Bölüm Konuğu Umut Mirza Kimdir Kaç Yaşında?

185 views

Çarkıfelek 39.Bölüm Konuğu Umut Mirza Kimdir Kaç Yaşında? Star TV ekranlarının sevilen programları arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Çarkıfelek yeni bölümü ile 17 Eylül Pazar akşamı ekranlarda oluyor. Programın konuklarından olan Umut Mirza ile ilgili hazırladığımız bilgiler ve haberin detayları sizlerle..

 

Mehmet Ali Erbil’in kendine has tarzı ve eğlenceli sunumuyla sevenlerinin karşısında olan Çarkıfelek programı 39.bölüm ile 17 eylül Pazar akşamı sevenlerinin karşısında oluyor. Yine oldukça eğlenceli bir bölümün beklendiği Çarkıfelek’in bu bölümündeki konuklar da belli oldu.

Saat 20.00’de başlayacak olan Çarkıfelek’in bu bölümündeki konukları Gizem, Şeyda Coşkun ve Umut Mirza olacak. Bizler de konuklar arasında yer alan Umut Mirza’yı sizler için yakından tanıdık.

 

Çarkıfelek 39.Bölüm Konuğu Umut Mirza Kimdir Kaç Yaşında?

Umut Mirza 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Mankenlik yapan başarılı isim Umut Mirza aynı zamanda Ayla Algan’dan oyunculuk dersleri almaktadır. ATV ekranlarında yayınlanan ve final yapan Kertenkele dizisinin oyuncu kadrosuna konuk oyuncu olarak da dahil olan Umut Mirza Marmara Üniversitesi İşletme bölümü mezunudur.

Betül Demir ve Ebru Polat’ın da kliplerinde oynayan Umut Mirza aynı zamanda 2 kardeşi vardır. Mr.Global yarışmasında Türkiye’yi temsil eden ve iki ödülle dönen Umut Mirza dünyanın en fizikli erkeği ve Best Masculen erkek ödüllerini de almıştır.