Çember Kaç Bölüm Yayınlanacak?Çember Final Mi Yapacak?

Çember Kaç Bölüm Yayınlanacak?Çember Final Mi Yapacak?

181 views

Çember film servisi aldığı başarılı reytingler sonrasında 6 bölümlük daha anlaşmaya imza attı. Çember dizisi toplamda 12 film seyirci olarak yayınlanacak ilk 6 bölümün ardından ara verilecek ve 6 bölüm daha çekilmesi için devam edilecek. 3 Temmuz Pazartesi günü ilk bölümü ile izleyici karşısına geçen çember film serisi ile çekilmiş bir proje olarak karşımıza çıkıyor.

Çember filmi için başrollerde Pelin Akil Altan, Serhat Kılıç ve barış Bağcı yer alıyor. polisiye film serisi olarak karşımıza çıkan çemberin final bölümü çekildi bile. 3 Temmuz Pazartesi günü başlayacak olan dizi 7 Ağustos Pazartesi günü 6 bölümü ile sezon finali yapacak. Ardından Star TV 6 bölümlük daha anlaşma imzalayan dizi 12 bölüm çekilecek.

Çember film serisinin ilk bölümü 3 Temmuz Pazartesi akşamı oldukça düşük bir reyting almıştı.Çember dizisinin ilk serisi oyunu bozuyorum ile iyi bir çıkış yakalayabilirsin bir seri olması ve katillerin peşinde koşulması çözülmemiş sırları özet ekibin aydınlatması sürükleyici gibi görünse de izleyici bunu pek beğenmedi. 2017 2018 yeni sezonunda dizi olarak karşımıza çıkarılır ve hemen suyu çıkarılır; ancak yeni sezon için Hem Pelin Akil ALtan’ın hemde Serhat Kılıç’ın devam eden projeleri olacak.