Cennet’in Gözyaşları 3.Bölüm Fragmanı Çıktı mı son bölüm 8 ekim

Cennet’in Gözyaşları 3.Bölüm Fragmanı Çıktı mı son bölüm 8 ekim

218 views

Cennet’in Gözyaşları 3.Bölüm Fragmanı Çıktı mı son bölüm 8 ekim ATV ekranlarının yeni dizilerinden olan Cennet’in Gözyaşları dizisinde heyecan sürüyor. Son olarak 1 ekim Pazar akşamı yayınlanan Cennet’in Gözyaşları dizisi ile ilgili hazırladığımıza haberin detayları sizlerle..

 

Pazar akşamlarının yeni dizilerinden olan ve ATV’nin bu sezonki yeni dönem dizilerinden olan Cennet’in Gözyaşları dizisinin başrollerinde Esra Ronabar, Berk Atan, Almila Ada gibi isimler yer alıyor. Etkileyici senaryosu ve oyuncu kadrosu ile ekranlarda olan Cennet’in Gözyaşları dizisi 1 ekim Pazar akşamı 2.bölüm ile yayınlandı.

3.bölümü 8 Ekim Pazar akşamı yayınlanacak olan ve henüz yeni bölüm fragmanı yayınlanmayan Cennet’in Gözyaşları dizisini bu haftaki bölümünde yaşananlar şu şekilde;

 

Cennet’in Gözyaşları 3.Bölüm Fragmanı Çıktı mı son bölüm 8 ekim

Cennet’in Gözyaşları dizisinin bu haftaki bölümünde yıllar önce terk ettiği kızın karşısında gören Arzu adeta deliye dönmüştür. Geçmişini Cennet ile birlikte tekrardan hayatında görmek istemeyen ve buna izin vermek istemeyen Arzu Cennet’i hemen işten kovar.

Arzu’nun ağır sözleri karşısında neye uğradığını şaşıran Cennet ise ağlar ve şirketi terk eder. Cennet’in kovulmasının ardından Selim de çok bozulur ve Arzu ile karşı karşıya gelir. Arzu ise kararının sonuna kadar arkasında duracaktır.

Cennet’in Gözyaşları dizisi her Pazar akşamı saat 20.00’de ATV’de!