Cennetin Gözyaşları Cennet Almila Ada Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Cennetin Gözyaşları Cennet Almila Ada Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

363 views

Cennetin Gözyaşları Cennet Almila Ada Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi ATV ekranlarının yeni dizisi Cennetin Gözyaşları ilk bölümü ile 24 Eylül Pazar akşamı yayınlandı. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan ve Cennet karakterini canlandıran Almila Ada ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Yeni sezonun yeni dizilerinden bir tanesi olan Cennetin Gözyaşları dizisi ilk bölümü ile dizi severlerin karşısında oldu. Usta oyuncu kadrosu ve etkileyici senaryosu ile yayın hayatına merhaba diyen Cennetin Gözyaşları dizisinin oyuncularını sizler için yakından tanıyoruz. Almila Ada ve canlandırdığı Cennet Yılmaz karakteri ile ilgili bilgiler şu şekilde;

 

Cennet Yılmaz Kimdir?

Üniversiteden birincilikle mezun olan Cennet oldukça başarılı, azimli, çok zeki bir kızdır. Çok da güzel bir genç kız olan Cennet’in hayatı Selim ile tanıştıktan sonra değişecektir.

 

Almila Ada Kimdir?

Dizinin genç isimleri arasında yer alan ve son olarak Adı Efsane dizisinde Melis karakterini  canlandıran Almila Ada Cennetin Gözyaşları dizisinin oyuncu kadrosunda ise Cennet karakterine hayat veriyor.

1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Almila Ada Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale bölümü mezunudur. İlk olarak 2015 yılında Star Tv ekranlarında başlayan Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi ile oyunculuğa adım atan Almila Ada Kırgın Çiçekler, Adı Efsane dizisinde rol almıştır.