Cennetin Gözyaşları Dizisi 2.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 1 Ekim Pazar

Cennetin Gözyaşları Dizisi 2.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 1 Ekim Pazar

226 views

Cennetin Gözyaşları Dizisi 2.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 1 Ekim Pazar ATV ekranlarının merakla beklenen dizileri arasında yer alan ve tanıtım fragmanları da yayınlanan Cennetin Gözyaşları dizisi ilk bölümü ile 24 eylül Pazar akşamı dizi severlerin karşısında oldu. İşte dizi ile ilgili haberimizin detayları..

 

Oyuncu kadrosunda Esra Ronabar, Berk Atan, Almila Ada, Zehra Yılmaz, Güler Ökten, Yusuf Akgün, Ebru Destan, Hazım Körmükçü, Çiçek Acar, Ali İpin, Sencan Güleryüz, Süeda Çil, Ebru Nil Aydın, Sude Nur Yazıcı ve Oktay Çubuk gibi isimlerin yer aldığı Cennetin Gözyaşları dizisi ilk bölümü ile 24 eylül Pazar akşamı ekranlarda oldu.

Etkileyici senaryosu ve oyuncu kadrosu ile ilk bölümünden tam not alan Cennetin Gözyaşları dizisinin 1.bölümünden özet bilgileri ise şu şekilde;

Cennetin Gözyaşları Dizisi 2.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 1 Ekim Pazar

Cennetin Gözyaşları dizisi ilk bölümünde annesi tarafından bebekken terk edilmiş olan Cennet babaannesi Mukaddes ile birlikte yaşamaktadır. Başarıyla götürdüğü mimarlık fakültesi öğrencilik hayatını bitireceği gün Selim ile karşılaşır.

Soyer ailesinin biricik kızı Melisa da Cennet’in fakülteden yakın arkadaşları arasında yer almaktadır.  Melisa’nın başarılı iş kadını olan Arzu da Cennet’e iş teklif eder ve Cennet’in işi kabul etmesinin ardından dizide hikaye başlar.

Cennetin Gözyaşları dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığı zaman sizlerle birlikte paylaşacağız.