Cennetin Gözyaşları Dizisi Tuttu Mu Reytingleri Nasıl?

Cennetin Gözyaşları Dizisi Tuttu Mu Reytingleri Nasıl?

285 views

Cennetin Gözyaşları Dizisi Tuttu Mu Reytingleri Nasıl? 24 Eylül Pazar akşamı ATV ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor. Bundan böyle her Pazar akşamı yayınlanacak olan Cennetin Gözyaşları dizisinin ilk bölüm reyting sonuçları da merak ediliyor. İşte detaylar..

 

Başrollerinde Esra Ronabar, Almila Ada, Berk Atan gibi isimlerin yer aldığı Cennetin Gözyaşları dizisi yayın hayatına merhaba dedi. ATV ‘nin yeni sezon reyting kozlarından bir tanesi olacak Cennetin Gözyaşları dizisi ile ilgili merak edilenleri sizlerle birlikte paylaşıyoruz.

Annesi tarafından terk edilen ve babaannesi birlikte yoksul bir hayat süren Cennet mimarlık fakültesinden birincilikle mezun olacağı gün yakışıklı ve başarılı patronu Selim ile yolları kesişir.

SR Mimarlığın ortaklarından olan Soyer ailesinin kızı olan Melisa da Cennet’in yakın arkadaşlarından bir tanesidir ve aynı zamanda Selim’in de çocukluğundan beri arkadaşıdır. Melisa’nın annesi Aezu Hanım da Cennet’e iş teklifinde bulunur.

Selim ise ilk görüşte etkilendiği Cennet’in şirketlerinde işe başlayacağı haberinin ardından son derece mutlu olmuştur. Arzu Cennet’i hayatına soktuğu andan itibaren hayatlarında büyük ve önemli bir değişim olacaktır.

Cennetin Gözyaşları Dizisi Tuttu Mu Reytingleri Nasıl?

Etkileyici ve tesadüflerle dolu bu hikaye ilk bölümü ile 24 eylül Pazar akşamı yayınlanıyor. Dizinin reyting sonuçları ise henüz netlik kazanmadı. Netlik kazandığı ve belli olduğu takdirde sizlerle paylaşacağız.