Cennetin Gözyaşları Oyuncu Kadrosu,Konusu

Cennetin Gözyaşları Oyuncu Kadrosu,Konusu

255 views

Cennetin Gözyaşları dizisi isimli yepyeni bir dizi izle hazırlanıyor. Almila Ada ve Berk Atan başrollerinde yer aldığı yeni dizi Cennetin Gözyaşları ne zaman başlayacak merakla bekleniyor. Dizi daha ekranlarda yayınlanmadan izleyiciler arasında çok konuşulmaya başladı. Dizinin yayın günü ve hangi kanalda yayınlanacağı konusunda meraklı bekleyişler devam ediyor.

Cennetin gözyaşları isimli dizinin tanıtım fragmanı merakla bekleniyor. Son olarak yeni gelin Hayat Bazen Tatlıdır, Yıldızlar Şahidim isimli dizilerin yapımcılığını üstlenen Süreç Film tarafından hazırlanan ve ATV ekranlarında yayınlanacak olan cennetin gözyaşları dizisi yeni sezonda iddialı diziler arasında karşımıza çıkıyor.Hikayesine baktığımızda acı dolu dram içeren ve aşkı işleyen bir dizi olarak karşımıza çıkan Cennetin Gözyaşları dizisi yeni sezonda ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak.

Cennetin gözyaşları dizisi konusu baktığımızda Cennet isminde genç bir kızın annesi tarafından terk edilmesinin ardından hayata tutunmak için yaşadığı zorluklar ve tek başına verdiği mücadelenin karşımıza çıkıyor. Cennet karakterine Almila Ada isimli güzel oyuncu Hayat verirken Berk Atan isimli yakışıklı oyuncumuz cennetin aşık olduğu genç adam rolünü üstleniyor.

Cennetin Gözyaşları dizisi Eylül ayında izleyici ile buluşacağını tahmin ediyoruz .2017-2018 çizilen arasında yer alacak olan cennetin gözyaşları dizisi için geri sayım başladı ATV ekranlarında cennetin gözyaşları dizisi en iddialı yapımlar arasında yer alacak.28